Matrace Marika Visco Lux


cena s DPH: 5490 Kč

Cena je udávaná za rozměr 90 x 200 cm.
Pro přesnou cenu Vašeho rozměru zvolte
náš objednávkový formulář.

objednávkový formulář

KVALITA A DRUH PĚNY

PUR STUDENÁ PAMĚŤOVÁ

KVALITA

  • 32
  • 35
  • 40
  • 40+
  • 50
  • 60
  • 60
  • 85

Matrace Marika Visco Lux je vyrobena z kombinace paměťové pěny o hustotě 60 kg/m3 a studené pěny o hustotě 40+ kg/m3.

Výška matrace

výška matrace a vhodné uložení

21 cm včetně potahu

Matrace Marika Visco Lux je vhodná pro lamelový rošt, ale uložení na pevný rošt či desku je také možné. Na pevném podkladu má studená pěna o cca 1/4 nižší životnost než na lamelách a o 30 % se stupňuje tvrdost matrace.

tvrdost

7/10

Marika Visco Lux je oboustranná matrace s možností výběru mezi stranou s paměťovou pěnou o hustotě 60 kg/m3 a jejím přizpůsobením. Nebo s druhou stranou a studenou pěnou o hustotě 40+ kg/m3.

maximální hmotnost

135 kg

Díky použitým pěnám je u matrace maximální nosnost Díky použití nadstandartně kvalitním pěnám a výšce matrace Marika Visco Lux je její maximální nosnost 135 kg.

PAMĚŤOVÁ PĚNA A PROFIL MATRACE

7/10

Marika Visco Lux je oboustranná matrace s možností výběru mezi stranou s paměťovou pěnou o hustotě 60 kg/m3 a jejím přizpůsobením. Nebo s druhou stranou a studenou pěnou o hustotě 40+ kg/m3. Pohodlný spánek poskytnutý paměťovou pěnou umocňuje příčná profilace, která rozděluje matraci na 7 anatomických zón.

Profil matrace
Trimex potah
TRIMEX

Potah je pratelný na 40°C a je velmi příjemný na dotek. Vysoká absorpce vlhkosti a její rychlé odpaření. Působení speciální pletené struktury textilie i vlákna zajišťuje tomuto potahu i vysokou tažnost a pevnost.

Trimex potah
GREENFIRST

Potah má vyšší gramáž než potah TRIMTEX a je napuštěn roztokem z výtažku eukalyptu, citrusů a levandule, garantující proti roztočovou úpravu. Možnost potah vyprat až 30x na 60°C (nebo 10x na 90°C) aniž by se snížila účinnost proti roztočové úpravy. Vysoká absorpce vlhkosti a její rychlé odpaření.

Trimex potah
ALOE VERA

Potah je velmi příjemný na dotek, má vyšší gramáž než potah TRIMTEX a je napuštěn výtažkem z AloeVera. Možnost potah vyprat až 30x na 60°C (nebo 10x na 90°C) aniž by přišel o výtažek. Působení speciální pletené struktury textilie i vlákna zajišťuje tomuto potahu i vysokou tažnost a pevnost.

Trimex potah
SILVER

Luxusní potah s vysokou gramáží a postranní mřížkou po celém obvodu matrace. Ta zaručuje dokonalou cirkulaci vzduchu a zajišťuje svěží spánek. Pro bezproblémovou manipulaci s matrací jsou na potahu 4 uchytná ucha. Potah je samozřejmě pratelný a snímatelný.

objednávkový formulář

Matrace Marika Visco Lux

cena s DPH: 5 490 Kč
doprava zdarma
Doprava zdarma přepravcem Top Trans do 7 pracovních dnů. Zákazník je dopředu telefonicky kontaktován o doručení matrace.